Author: a***o
Date:
Review: ¿Quieres unas pestañas hermosas, duraderas y sin gastar una fortuna? 💖 Este sábado y domingo, todos los sets están a solo $50 🤯 (clásicas, híbridas o volumen, ¡tú eliges!)
Màu sắc: màu đen
Price: 89.400₫
Original Price: 92.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Silk |
| Color | Black |
| Type | Single Dense Row Planting |
| Special Selling Point | None |
| Chiều dài | 11.2 cm |
| Chiều rộng | 6.2 cm |
| Chiều dài lông mi | 1.5 cm |
| SKU | sb25020578257863068 |
Author: a***o
Date:
Review: ¿Quieres unas pestañas hermosas, duraderas y sin gastar una fortuna? 💖 Este sábado y domingo, todos los sets están a solo $50 🤯 (clásicas, híbridas o volumen, ¡tú eliges!)
Màu sắc: màu đen
Author: t***a
Date:
Review: Great looks just like website images
Màu sắc: màu đen
Author: A***y
Date:
Review: Please like ❤️ I was so shocked and surprised and happy , excited , joyful and in disbelief of the quality of this product . These are the softest lashes I’ve ever felt , feels light on the eyes , easy to Apple and eye to fan . I would definetly be purchasing more of these . If you are a professional lash tech I would definitely recommend you won’t be let down 🙌🏽
Màu sắc: màu đen
Author: g***1
Date:
Review: Exactly what I wanted very happy will be buying again
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm